góly:Mil. Stenchlák 2, Mich. Stenchlák
ŽK:M. Kubány, R. Holboj

zostava:B. Labuda - Mil. Stenchlák, Mich. Stenchlák, M. Krajíček, M. Kubány, M. Naštický, R. Holboj
Priebeh:1:0,1:2,3:2

Od úvodu sme mali jasnú prevahu, ale vedenia sme sa ujali až v 11. min. gólom Milana Stenchláka. Hra bola v našej réžii, ale Doxx hrozil po ojedinelých brejkoch. Jeden taký im vyšiel 4. min. pred prestávkou, keď lopta nešťastne prešla popod nášho brankára. V druhom polčase sme znova dominovali a aj keď Doxx sa ujal vedenia 2:1 po šikovnej kombinácii, zápas sme napokon dotiahli do víťazného konca, keď sme neúnavne dreli až do konca. Víťazný gól vsietil Michal Stenchlák a v závere sme hru už len kontrolovali. V zápase s Doxxom to bola opäť stará dobrá "Empeerka", ktorá hra kolektívne a bojuje až do konca!!!