MPR ŽILINA - ŽFA KRUPA PRINT ŽILINA 8:4 (2:2)

Góly: Mich. Stenchlák 3, M. Kubány 2, M. Naštický, R. Holboj, M. Krajíček
Asistencie M: Krajíček 3, M. Kubány, M. Naštický
Zostava: B. Labuda - Mich. Stenchlák, M. Krajíček, M. Kubány, M. Naštický, R. Holboj, P. Chovan
Priebeh: 0:1,1:1,1:2,6:2,6:3,8:3,8:4
Rozhodovali: P. Papaj, A. Ďurina

Aj keď sa po zranení vrátil do zostavy Krajíček, nenastúpili sme kompletní. Kvôli pracovným povinnostiam absentoval Milan Stenchlák a pre zranenie aj naďalej Aďo Sabo. Úvod zápasu patril tradičnej oťukávačke a vďaka skorej rannej hodine to bolo zo začiatku na oboch stranách ospalé a nepresné. V 8. minúte sme inkasovali dosť nešťastný gól, ktorý nás ale konečne nakopol a hoci sme zahadzovali množstvo tutoviek, podarilo sa nám vyrovnať po Kubányho prieniku na pravej strane a následnej prudkej prízemnej strele. V 19. minúte sme ešte raz zaspali, ale to bolo posledné zápasové vedenie ŽFA. Ešte pred prestávkou vyrovnal po peknom sóle Mišo Stenchlák a v druhom polčase sme v rozpätí 6. minút spustili na súpera gólový uragán. Na 3:2 upravil Naštický po milimetrovej prihrávke Kubányho, na 4:2 zvyšoval umiestnenou strelou Mišo Stenchlák, piatym gólom zaklincoval súpera Kubány po narážačke s Krajíčkom a pri šiestom góle našiel Krajíček z rohu palubovky pred bránou Holboja, ktorý si z otočky pripravil dobrú streleckú pozíciu, ktorú aj dokázal zúžitkovať. Potom sa znova ozvala aj ŽFA a Beháň nadvakrát vykresal iskierku nádeje, ale po góloch Miša Stenchláka a Martina Krajíčka do rozhodenej obrany sme si definitívne a s prehľadom zabezpečili ďalšie 3. body do tabuľky. V závere ešte upravil na konečných 8:4 Erik Valášek.