MPR ŽILINA - ŽFA KRUPA PRINT ŽILINA 4:4 (1:1)

Góly: Mil. Stenchlák 2, Mich. Stenchlák, A. Sabo
Asistencie: Mich. Stenchlák 2
Zostava: B. Labuda - Mil. Stenchlák, Mich. Stenchlák, M. Kubány, M. Naštický, P. Chovan, A. Sabo
Priebeh: 0:1,1:1,1:2,2:2,2:3,4:3,4:4
Rozhodovali: A. Ďurina, J. Hollý

Na základe tabuľkového postavenia sme boli pred zápasom favorizovanejším tímom. Lenže mladíci zo ŽFA nechceli svoju kožu predať len tak lacno a od začiatku pozorne bránili. Dlho sme sa dostávali do zápasu a nepomohol nám ani prvý inkasovaný gól od Šupeja. Vyrovnávali sme po peknej akcii, keď Mišo Stenchlák zo stredu palubovky Sabovi ideálne načasoval loptu na pravú stranu a ten s prehľadom zakončil vnútrajškom popri vybiehajúcom brankárovi súpera. V druhom polčase sa hra zrýchlila a vznikali šance na oboch stranách. Vždy keď sme boli najaktívnejší smerom dopredu, ŽFA gólovo udrela. Našťastie zakaždým sa nám podarilo vyrovnať. Najskor po vzájomnej spolupráci bratov Stenchlákovcov na 2:2 a potom pri atakovaní súperovho brankára v pokutovom území vyrovnal na 3:3 gólom do prazdnej brány Milan Stenchlák. Prvýkrát sa nám podarilo viesť až v 40. minúte. Milan Stenchlák si v úniku obhodil aj vybiehajúceho brankára ŽFA, tomu nezostávalo už nič iné ako zatiahnúť ručnú brzdu a po červenej karte aj predčasne odísť pod sprchy. Následnú nariadenú penaltu premenil Mišo Stenchlák. V závere pri 5. fauloch súpera už rozhodcovia benevolentne prehliadali všetky ďalšie. Po jednom z takých faulov, keď sme sa v rozhorčení nekoncentrovali na hru, nás súper prečíslil a vyrovnal na konečných 4:4. Strata bodov síce mrzí, ale paradoxne, aj napriek remíze sme v tabuľke poskočili už na 2. miesto.