zostava: B. Labuda - M. Krajíček, M. Kubány, M. Naštický, P. Chovan, R. Holboj, J. Hrbek
priebeh: 0:3,1:3,1:4,2:4,2:5,4:5
ŽK: R. Holboj
ČK: R. Holboj
rozhodovali: Š. Sluka, M. Hubočan

Vixbet už v 5. minúte otvorili skóre zápasu po našom zlom bránení gólom Trnku. V. 12. minúte bolo po Ďuricovom góle už 2:0 pre Bánovú a o 3. minúty neskor dokonca 3:0. Autorom gólu Comorek. V tejto časti hry sme boli absolutne bezradní. Síce sme mali loptu pod kontrolou častejšie ako náš súper, naša medzihra bola príliš zdĺhavá a statická. Všetky herné návyky, ktoré boli v minulosti našou ozdobou a silnou stránkou "Empeerky" sa proti súperovi, ktorí tiež nenastúpil v kompletnej zostave, stratili v zdĺhavosti a nepresnosti. Chýbal moment prekvapenia, ktorým by sme rozhodili súperovú dobrú defenzívu. Pritom do zakončení sme sa dokázali dostať, ale šance ostali nevyužité buď našou zbrklosťou alebo tiež niekedy sebeckosťou v zakončení. Našťastie nás do hry vrátil Holbojov gól na 1:3, keď si loptu chrbtom k bráne posunul na ľavačku a presne zakončil. Gólovú asistenciu si pripísal Kubány. Bánová si v 2. polčase umnou hrou udržiavala dostatočný náskok. Nanešťasie pre nás, v 35. minúte uvidel Holboj po faule a druhej žltej karte červenú, a tak sme hrali 2. minúty v oslabení. Hoci presilovku 4 na 3 sme prežili, prakticky hneď po nej sme inkasovali už na 4:1 po peknej akcii Ďuratného a Comoreka. Zakončoval druhý menovaný. O chvíľu sme sa dočkali znova aj my. Svoj premiérový gól za "Empeerku" po narážačke s Krajíčkom zaznamenal Ján Hrbek. Hneď potom sa však vrútil na našú polovicu Ďurica a pohodlne zvyšoval už na 5:2. V závere sa nám ešte podarilo znížiť 2. gólmi Kubányho na prijateľných 4:5, ale musíme si priznať, že naša hra nebola ideálna a v niektorých momentoch až ľahkovážna. Treba veriť že o týždeň ukážeme znova našu pravú tvár.