MPR ŽILINA - PISTOLEROS CELULÓZKA 3:6 (0:1)

Góly: Mich. Stenchlák, M. Jamečný, M. Krajíček
ŽK: M. Kubány
Zostava: B. Labuda - Mil. Stenchlák, Mich. Stenchlák, M. Krajíček, M. Kubány, M. Jamečný
Priebeh: 0:3,1:3,1:4,2:4,2:6,3:6
Rozhodoval: M. Ďuriník

Nováčik prvej ligy bol pre nás veľkou neznámou a tak sme začali opatrnejšie. Pistoleros zvolil tradičnú a osvedčenú zbraň, čiže zabezpečenú obranu so snahou o rýchle brejky. Najma Filo hýril obrovskou aktivitou, ale počas celého prvého polčasu sme si vypracovali viacej šancí a aj lopta bola častejšie na naších halovkách. V jeho závere sme dostali nešťastný gól z ďalekonosného priameho kopu a od tohto momentu sa odvíjal takmer celý druhý polčas. Náš súper bránil ešte pozornejšie a my v snahe o vyrovnanie sme sa zapájali viacerí do útočných akcií. Okienka v našej obrane sa začali kopiť viac a viac, a súper po druhom góle prebral taktovku do svojích rúk. Zareagovať sme dokázali až za stavu 3:0, no ani Mišov Stenchlákov gól po peknom vysunutí od Jamečného nenarušil dobre šliapajúci stroj s názvom Pistoleros. V závere nám už chýbali sily a Pistoleros hral príliš rutinérsky na to aby nám umožnil zachrániť aspoň remízu. Jediným pozitívom tohto zápasu tak zostala solidná premiéra Mareka Jamečného (ex Styrén, PSV Solinky) v našom drese.