Góly: Mil. Stenchlák, R. Holboj, A. Sabo, Mich. Stenchlák (PK)
ŽK: M. Kubány
Zostava: B. Labuda - Mil. Stenchlák, Mich. Stenchlák, M. Krajíček, M. Kubány, M. Naštický, R. Holboj, A. Sabo
Priebeh: 0:3,4:3
Rozhodovali: M. Hubočan, A. Ďurina

Od začiatku sa hral vyrovnaný futsal a útoky sa striedali na oboch stranách. Prvý polčas nám nevyšiel tak ako sme si predstavovali. Všetky 3. inkasované góly mali takmer identický scénar. Rýchle prečíslenie, kvalitná narážačka a hoci nás MŠK v prvom polčase nijako neprevyšovala, skóre bolo nečakane vysoké 0:3. V druhom polčase sme už nemali čo stratiť, začali sme sa viac pohybovať a hráčov súpera sme dostupovali už na ich polovici. Tento zámer nám vyšiel úplne dokonale. MŠK často strácala lopty a jej povestná útočná sila takmer ochabla. Najskôr sa predral obranou MŠK Milan Stenchlák, ďalší gól pridal prízemnou strelou z pravej strany Robo Holboj a do tretice sa ešte presadil po spolupráci s Milanom Stenchlákom Aďo Sabo. Vyrovnávajúci gól zjavne rozladil inak férovo hrajúcich hráčov súpera a všetko to zaklincoval nezmyselný faul ich brankára po ktorom nemohlo nasledovať nič iné ako červená karta a pokutový kop. Do brány sa postavil Oto Hálek, ale na strelu Miša Stenchláka nemal nárok. Krásny obrat na 4:3 sme si už do konca zápasu bezpečne postrážili a vďaka víťazstvu so silným súperom sme stále v hre o medailové umiestnenie. Heja, heja MPR!!!

• ZÁPIS ZO STRETNUTIA
  • Ilustračné foto: Ján Mintál

Zvyšné zápasy 14. kola:

Celtic Žilina - FC Diebels Vlčince ------------------------------------- 5:1 (2:0)
    Team Bánová - Juventus Brass -------------------------------------- 3:4 (1:2)
    Cár Hôrky - Inter -------------------------------------------------------- 4:5 (1:2)