Gól: Mich. Stenchlák
Asistencia: Mil. Stenchlák
Zostava: B. Labuda - Mil. Stenchlák, Mich. Stenchlák, M. Kubány, M. Naštický, P. Chovan, A. Sabo
Rozhodovali: P. Papaj, Ľ. Puček

Od úvodu sa hralo vo vysokom tempe. Poznáme silu MŠK, preto sme tradične začali viac zozadu a po zisku lopty sa snažili rýchlymi kontrami dostávať do zakončení. To sa nám v prvom polčase aj darilo. Žltozelení, vďaka nášmu kvalitnému zmenšovaniu streleckého priestoru, boli pri svojich šanciach veľmi nepresní. Naopak, mali sme viacej čistých príležitostí a v 8. minúte nás dostal do vedenia Mišo Stenchlák. Po bratovej prihrávke v páde zasunul loptu do protipohybu súperovho brankára. Vedenie 1:0 mohlo byť aj vyššie, a aj napriek tomu že hra v poli bola vyrovnaná, zahadzovali sme niekedy až neuveriteľné šance. Aj druhý polčas sa hral vo vysokých obrátkach. Možno aj vďaka veľkému nasadeniu a zväčšujúcej sa únave, sme niekedy zabúdali na hráčov MŠK a tí sa postupne viac a viac tlačili pred našu bránu. Množstvo šancí vychytal Braňo Labuda, ale ani jeho kvalitný výkon nezabránil 3. gólom v našej sieti, ktoré sme inkasovali v rozpätí 2. minút a museli sme prakticky začínať odznova. Stále sme bojovali, ale zmazať dvojgólové manko v závere bolo proti ťažkému súperovi už príliš obtiažne. Navyše v úplnom závere nás štvrtým gólom definitívne poslal do kolien Súkeník.