Góly: Mich. Stenchlák 2, M. Krajíček, M. Naštický, R. Holboj, P. Chovan
Asistencie: Mil. Stenchlák, R. Holboj, Mich. Stenchlák
Zostava: B. Labuda - Mil. Stenchlák, Mich. Stenchlák, M. Krajíček, M. Kubány, M. Naštický, R. Holboj, P. Chovan, A. Sabo
Priebeh: 2:0,2:1,4:1,4:2,6:2
Rozhodovali: J. Ploštica, T. Wojčík

Proti nováčikovi sme začali lepšie. Už v 5. minúte sledoval pred bránou Interu skákajúcu loptu Krajíček a aj s pomocou súperovho hráča trafil loptu hlavou do siete. Bohužiaľ pri doskoku si priľahol nohu a tak sa pre neho zápas predčasne skončil. Na 2:0 zvyšoval po Holbojovej prihrávke Naštický, keď z ľavej strany obhodil vybiehajúceho brankára a loptu poslal k vzdialenejšej žrdi. Bohužiaľ vďaka chvíľkovej nekoncentrovanosti sme ešte pred prestávkou inkasovali. Našťastie v úvode 2. polčasu premenil po faule na unikajúceho Milana Stenchláka jeho brat Mišo penaltu a znova sme viedli o dva góly. Potom sa dostal k slovu aj Inter, viackrát nám pred bránou podkúril, ale v našej bráne stál spoľahlivo chytajúci Labuda. V 36. minúte zvyšoval na 4:1 po jednom z brejkov Holboj, keď odrazenú loptu trafil vnútrajškom elegantne priamo z voleja. O dve minúty síce Inter znova znížil, ale záver zápasu už patril len nám. Najskôr po individuálnej akcii a obhodení si padajúceho brankára Interu dopravil loptu do opustenej brány Mišo Stenchlák a v úplnom závere si rutinérsky zasekol loptu Chovan a umiestnenou strelou k tyčke uzavrel gólový účet zápasu na 6:2.