Asistencie A. Sabo 2, Mich. Stenchlák
Zostava: B. Labuda - Mil. Stenchlák, Mich. Stenchlák, M. Kubány, M. Naštický, A. Sabo, P. Chovan
Priebeh: 0:1,2:1,2:2,3:2
Rozhodovali: M. Hubočan, A. Ďurina

V prvom vzájomnom zápase sme s Interom vyhrali presvedčivo 6:2, ale odveta bola od začiatku veľmi náročná. Náš súper sa veľmi dobre pohyboval po celej palubovke a naša hra bola v úvode dosť kostrbatá a statická. Aj vďaka tomu bolo šancí na oboch stranách minimum. V 17. min si Čmárik nádherne narazil loptu, sám pred bránou sa nezmýlil a dostal Inter do vedenia. Keď sa už očakával koniec 1. polčasu, v priebehu 2. minút sme po takmer identických akciách dvojice Aďo Sabo - Milan Stenchlák zvrátili vedenie na svoju stranu. Krásne narážačky, výborný pohyb a moment prekvapenia a zrazu sme boli na koni my. Vyrovnaná hra pokračovala aj v druhom polčase. Interisti veľmi dobre bránili a do útoku sme sa nehrnuli ani my. Prišla však 29. minúta a nešťastný gól, keď Čmárik priamo z rohového kopu trafil prudko pred bránu a lopta sa odrazila od nášho gólmana do siete. Napriek tomu sme nespanikárili a aj keď súper neustále hrýzol a vytváral si šance, Braňo Labuda všetko spoľahlivo vyriešil. V 42. min sa nám predsa len podarilo vsietiť víťazný gól. Milan Stenchlák vybojoval loptu v strede poľa, nahral svojmu bratovi, ktorý sa v dobrej pozícii neulakomil a vrátil ju spať do bránkoviska kde už Milan vedel čo s ňou. Do konca stretnutia sme si vedenie postrážili a aj napriek tomu že naša hra dnes nebola ideálna, rozhodli naše väčšie skúsenosti.