MPR ŽILINA - CÁR HôRKY 5:0 (3:0)

Góly: M. Naštický 2, A. Sabo, Mil. Stenchlák, P. Chovan
Zostava: B. Labuda - Mil. Stenchlák, Mich. Stenchlák, M. Kubány, A. Sabo, M. Naštický, R. Holboj, P. Chovan
Rozhodovali: A. Ďurina, J. Hollý

Pohľad Miša Stenchláka: Na zápas sme nastupovali takmer kompletní, až na doliečujúcich sa Martina Krajíčka a Pala Pratáka. Po začiatočnom oťukávaní prvý zavelil do útoku ofenzívne naladený Martin Naštický a po narážačkách s Aďom Sabom a Mišom Stenchlákom strelil naše úvodné dva góly. Vypracovali sme si aj ďalšie šance, ale tie sme trestuhodne zahadzovali, s výnimkou Aďa Saba, ktorý nadvakrát prekonal brankára hostí a bolo už 3:0. V druhom polčase sme pokračovali v nasadenom tempe, ale hráči Hôrok boli oveľa nebezpečnejší ako v prvej časti. Dnes sme ale mali za sebou spoľahlivo chytajúceho Braňa Labudu, ktorý odchytal vynikajúci zápas. Dlho sme sa nevedeli presadiť, ale v druhej polovici polčasu sa to nakoniec podarilo Milanovi Stenchlákovi, ktorý spravil kľučku brankárovi a bolo 4:0. Skóre zápasu uzavrel po prihrávke Milana Stenchláka do prázdnej brány Peter Chovan. Tento dôležitý zápas sme síce zvládli, ale už o týždeň nás čaká líder tabuľky Celtic Žilina a tak musíme opäť zabojovať.