Asistencie M. Kubány, A. Sabo
Zostava: B. Labuda - Mil. Stenchlák, Mich. Stenchlák, M. Krajíček, M. Kubány, M. Naštický, R. Holboj, A. Sabo
Priebeh: 1:0,1:3,3:3,3:4,4:4
Rozhodovali: M. Očenáš, T. Wojčík

Obe mužstvá hrali od začiatku útočný a otvorený futsal. Brejky sa striedali na oboch stranách, ale množstvo pekných akcií zostalo nevyužitých. Vedenia 1:0 sme sa ujali po spolupráci dvojice Kubány - Krajíček. Hôrky odpovedali gólom Belka a tak sa prvý polčas skončil nerozhodne 1:1. V tom druhom sa hra ešte viac zrýchlila, zvýšilo sa aj množstvo našich šancí, ale paradoxne po 2. chybách sme zrazu prehrávali 1:3. Nespanikarili sme a naďalej sme hrali svoju hru. Už o minútu znižoval ľavačkou pod brvno Holboj a v 39. minúte vyrovnával na 3:3 gólom z ľavej strany Aďo Sabo. V úplnom závere Hôrky zásluhou Belka opäť viedli, ale všetko sme napravili tesne pred koncom a po druhom góle Krajíčka sme zachránili aspoň bod.