MPR ŽILINA - FERONA SLOVAKIA ŽILINA 3:3 (3:0)

góly: M. Kubány, M. Naštický, Mich. Stenchlák
asistencie: R. Holboj, M. Naštický
zostava: P. Chovan - M. Kubány, M. Krajíček, Mich. Stenchlák, R. Holboj, M. Naštický
priebeh: 3:0,3:3
rozhodovali: M. Rogoň, P. Papaj

Začali sme veľmi dobre, už v 2. minúte sme viedli keď po individuálnej akcii z pravej strany napol sieť Mišo Kubány. Súpera sme nepúšťali k ničomu vážnejšiemu a neustále sme hrozili. Ďaľší gól pridal po nahrávke Holboja Naštický. V 18. minúte bolo už 3:0 keď loptu dostal od Naštickeho Mišo Stenchlák a s prehľadom prestrelil brankára Ferony. Od tohto momentu sme mali zápas jasne vo svojich rukách, ale množstvo šancí zostalo nevyužitých. Tesne pred koncom však zázračne nadvakrát uchránil čisté konto náš netradičný brankár Peťo Chovan. Následnú vyrazenú loptu poslal Krajíček cez celú palubovku na voľného Stenchláka, ktorý ju trafil presne do brány, ale tentokrát sa zas vyznamenal brankár hostí a zázračným zákrokom súčasne s polčasovým signálom túto veľkú šancu zneškodnil. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, ale bohužiaľ od 34. min. mal náš súper šťastnú paťminútovku, v ktorej 2. krát prestrelil z diaľky nášho "brankára" a zrazu to bolo už len o gól. Počas následného "tajmautu" sme si povedali, že už nebudeme riskovať a radšej to zatvoríme, ale prakticky hneď po začatí hry sme sa zle rozostavili, pred našou bránou sa ocitol voľný súperov hráč a pohodlne vyrovnal na 3:3. V závere sme vrhli všetky sily do útoku a vypracovali sme si neuveriteľne vyložené šance, ale Ferona to ustála a bohužiaľ získala vôbec svoj prvý bod na náš úkor.