Góly: Mich. Stenchlák 3, Mil. Stenchlák 2, P. Chovan, B. Labuda
Asistencie Mil. Stenchlák 2, Mich. Stenchlák
Zostava: B. Labuda - Mil. Stenchlák, Mich. Stenchlák, M. Kubány, A. Sabo, M. Naštický, P. Chovan, R. Holboj
Priebeh: 1:0,1:1,7:1,7:2
Rozhodovali: M. Palušek, R. Behančin

Pohľad Miša Stenchláka: Na zápas s Doxxom sme nastupovali s vedomím že potrebujeme získať tri body. Aj keď, vedeli sme že to bude dosť ťažké. Doxxu sa proti nám zvyklo dariť, tak sme nechceli nič podceniť, začali sme od úvodu súpera napádať na jeho polovičke, mali sme aj nejaké šance, ale v prvom polčase sa dokázal presadiť len Milan Stenchlak prízemnou strelou k žrdi. Druhý polčas sme pokračovali v nastolenom trende, ale súper nás zaskočil vyrovnavajúcim gólom. Bojovali sme ďalej a vyplatilo sa. Na 2:1 zvyšoval Mišo Stenchlák strelou z uhla Na 3:1 po peknej individuálnej akcii Milana Stenchláka doklepol do prázdnej brány Peter Chovan. Potom zaúradoval Aďo Sabo, rutinérsky si obhodil brankára, ten ho fauloval a nariadený pokutový kop premenil už na 4:1 Mišo Stenchlak. Po tomto góle začali hrať hráči Doxxu bez brankára a to bola voda na náš mlyn. Prichádzali brejky, pri jednom z nich zakombinovali bratia Stenchlákovci a Milan zakončil pekne k tyčke. Potom prišiel okamih ktorý sme v našom mužstve videli prvýkrát a nesmierne nás potešil. Náš gólman Braňo Labuda chytil strelu súpera, loptu si hodil pred seba a cez celé ihrisko trafil do čierneho - goooooooool. V závere sa ešte podarilo skórovať pri powerplay hostí Mišovi Stenchlákovi a super už len skorigoval v poslednej minúte na konečných 7:2. Pekný výsledok, bojovný výkon, dôležité víťazstvo, tri body do tabuľky, dobrá nálada po zápase, no proste nádhera! HEJA HEJA MPR!!!