asistencie: M. Krajíček, R. Holboj
zostava: B. Labuda - M. Kubány, M. Krajíček, Mich. Stenchlák, R. Holboj, M. Naštický, A. Sabo
priebeh: 1:0,1:2,2:2,2:6,4:6
rozhodovali: A. Ďurina, P. Papaj

Úvodný gól zápasu a zároveň svoj prvý za MPR vsietil Adrián Sabo strelou zo zadnej pozície. Loptu síce brankár nášho súpera zachytil, ale nie dostatočne a tak si napokon našla svoju cestu do siete. Už o 2. min. sme inkasovali po strele Čellára, keď sme pred ním cúvali a nakoniec si našiel ideálnu streleckú parketu, z ktorej sa nemýlil. Ďalej sa hral vyrovnaný futsal, ale bohužiaľ z nevinnej akcie a zlom bránení sme opäť inkasovali my, tentokrát gólom Romana Žideka a Doxx začínal byť čoraz viac aktívnejší. V 10. minúte našiel Krajíček pred bránou voľného Miša Stenchláka, ktorý zrovnal skóre na 2:2. V 20. min. sa náš súper opäť dostal do vedenia gólom Sedliačka. Všetci vedia aké je ťažké otáčať zápasy proti Doxxu. Celý druhý polčas sme sa o to pokúšali, ale góly neprichádzali aj napriek naším veľkým šanciam. Práve gólová efektivita je v aktuálnom ročníku naša Achillova päta. Navyše "seniori" nielenže perfektne bránili, ale vďaka Sedliačkovi a Horčíkovi, ale aj ďaľším hráčom z ich mužstva, neustále hrozili a zamestnávali nášho brankára. V rozpätí 37. - 43. min. prakticky rozhodli gólmi bratov Židekovcov a Vlada Sedliačka o našom definitívnom KO v zápase. V závere sa nám už len podarilo skorigovať dvoma gólmi Miša Stenchláka. Druhý z nich padol po peknej akcii, keď Robo Holboj našiel Miša nahrávkou cez celé hrisko a ten z otočky presne trafil popri bezmocnom Švandovi. Nedá sa nič robiť, súper vyhral zaslúžene a teraz sa musíme sústrediť na ďaľšie ťažké zápasy.