Asistencia Mich. Stenchlák
Zostava: B. Labuda - Mil. Stenchlák, Mich. Stenchlák, M. Kubány, P. Chovan
Priebeh: 0:2,1:2,1:3,2:3,2:5
Rozhodovali: M. Šašváry, M. Matula

(www.ksfdoxx.sk) V sobotnom večernom zápase sme nastúpili v silnej zostave s troma openligistami proti oslabenej MPR-ke, ktorá sa dostavila v minimálnom povolenom počte. Napriek tomu však hrala MPR dobre a zápas bol od začiatku ťažký. Od začiatku sme sa dostávali do šancí, ale nevedeli sme využiť naše šance. Streleckú smolu odklial po krásnej akcii s prehľadom Vlado Sedliaček. Onedlho po akcii toho istého hráča do prázdnej brány zvýšil vedenie Domino Hriník. Do polčasu sme však o dvojgólové vedenie prišli a tak sme do druhého polčasu museli nastupovať veľmi sústredení. Výborný zápas hral Vlado Sedliaček, ktorý nás krátko po prestávke opäť dostal do dvojgólového vedenia. V týchto momentoch sme mali viacero jasných príležitosti, ktoré mali rozhodnúť o našom víťazstve, naopak súper skóroval z ojedinelej šance a bolo 2:3. Súper začal hrýzť, hlavne bratia Stenchlákovci predstavovali stálu hrozbu. V týchto momentoch nás podržal výbornými zákrokmi Slavo Švanda. Upokojenie priniesol až 3 minúty pred koncom po spolupráci so Sedliačkom Ondrej Volek. Tesne pred koncom ešte po akcii Voleka spečatil veľmi cenné víťazstvo Milan Čellár.