MPR ŽILINA - FC DIEBELS VLČINCE 7:4 (4:1)

Asistencie: Mich. Stenchlák, M. Krajíček
Zostava: B. Labuda - Mil. Stenchlák, Mich. Stenchlák, M. Krajíček, M. Kubány, M. Naštický
Priebeh: 4:0,4:2,5:2,5:3,6:3,6:4,7:4
Rozhodovali: J. Ploštica, A. Ďurina

Od úvodu sme mali viac z hry a už v 4. minúte sa po sérii nepresných striel dostal k odrazenej lopte Milan Stenchlák a viedli sme 1:0. Na 2:0 zvyšoval ďalekonosnou prízemnou strelou k bližšej tyči Krajíček. V prvom polčase sa nám hra darila, často sme umne menili tempo a loptu držali častejšie na svojich "sálovkách". V 17. minúte zvyšoval Milan Stenchlák po peknej individuálnej akcii už na 3:0 a o 2. minúty neskor po brejkovej akcii trafil Kubány len žrď, ale odrazenú loptu už Krajíček nemal problém poslať do siete. Pred prestávkou Diebels ešte stihol pohroziť a znížiť gólom Červeného, ale v druhom polčase sa pokračovalo podľa nášho scénara. Aj keď Diebels dokázal zakaždým znížiť na rozdiel dvoch gólov, vždy sa nám podarilo gólovo odskočiť. Dva brejkové góly pridal ešte Milan Stenchlák, jeden Krajíček a náš súper hoci bojoval, nedokázal už výraznejšie ohroziť Labudovu bránu a vytvoriť si nejaký záverečný tlak, či dokonca zvrat v zápase. Dnes bola kvalita na našej strane a veríme že na dobrý začiatok dokážeme nadviazať aj v ďalšom kole.