ŽK: Mil. Stenchlák, M. Kubány
Zostava: B. Labuda - Mil. Stenchlák, Mich. Stenchlák, M. Kubány, A. Sabo, M. Naštický, P. Chovan
Priebeh: 0:3,1:3,1:5
Rozhodovali: Ľ. Oravec, A. Ďurina

Na zápas sme nastupovali s odhodlaním prerušiť víťaznú sériu Celticu. Úvod nebol z našej strany zlý a pohrozili sme niekoľkými šancami. Mišo Kubány dokonca opečiatkoval brvno Dorčíkovej brány. Tyčkou kontroval na druhej strane Pápež. Približne v polke 1. polčasu sme inkasovali po hrúbke v našich zadných radoch a prehrávali sme 1:0. Od tohto momentu sme hrali veľmi zle, stereotypne a hlavne príliš zdĺhavo sme si medzi sebou vymieňali loptu. Súper sa prakticky okamžite po každej dokončenej akcii stíhal zoskupiť a prehustiť tak priestor pred vlastnou bránou. Navyše, najmä dvojica Ťažký - Pápež bola pri každej lopte skôr, vyhrávajúc osobné súboje a tak sme sa niekedy ani nestačili čudovať aký prievan spravili v našej defenzíve pred prestávkou, keď ďalšími dvoma gólmi zaklincovali akúkoľvek našu snahy o vyrovnanie. V druhom polčase sme predsa len začali viac behať, bojovať, ale ani to nestačilo na umne hrajúci Celtic. Ten aj napriek zjavnému zvoľneniu svojej útočnej aktivity dokázal ohrozovať našu bránu. V 2. polčase sme naozaj bojovali a dreli, ale čo z toho keď Dorčíková brána zostala prakticky neohrozená. Dva góly pridal ešte Pápež a konečný výsledok hovorí za všetko. Líder zostal nezdolaný! Teraz treba hlavne zdvihnúť hlavy a zabojovať, lebo posledný Doxx, ktorý sa chce vyhrabať z dna tabuľky, nebude o nič ľahší súper ako Celtic.