zostava: B. Labuda - M. Krajíček, M. Kubány, M. Naštický, P. Chovan, J. Hrbek
ŽK: M. Krajíček
priebeh: 1:0,1:3
rozhodovali: T. Paňák, M. Ďuriník

V sobotu sme narazili na súpera, s ktorým vo vzájomných zápasoch nikdy nepadalo veľa gólov. Tradícia ostala zachovaná a hlavnou zbraňou oboch mužstiev bola opať najma defenzíva. V úvodných minútach sa obaja súperi len oťukávali a ani jeden nechcel výjsť zo svojej obrannej ulity. V 14. minúte sa z pravej strany odhodlal ku strele Kubány a lopta sa odrazila od brvna za brankovú čiaru. Viedli sme 1:0 a do polčasu sa už nič vážnejšie neudialo. Obrany fungovali spoľahlivo a čistých šancí bolo minimum. V 2. polčase začínal mať Celtic loptu na svojich nohách čoraz častejšie, hra sa postupne začínala vymaňovať z defenzívnych pút a útoky sa striedali na oboch stranách. Bolo jasné, že stav 1:0 dlho nevydrží. Bohužiaľ pre nás, v 28. min. prišla naša obrovská hrúbka aká sa len málokedy vidí a týmto kurióznym gólom, ktorý sme si strelili vlastne sami, sme dostali súpera na koňa. Ešte sme sa ani nestihli spamatať z vyrovnávajúcej facky a už o chvíľu sme inkasovali opať. Neostalo nám nič iné ako hrať vabank a snažiť sa aspoň vyrovnať. Naša snaha však bola chaotická a v 41. minúte nás poslal definitívne do kolien Jožko Pápež.