Góly: Mil. Stenchlák 3, P. Chovan, Mich. Stenchlák
Asistencie: Mich. Stenchlák 3, Mil. Stenchlák
ŽK: Mil. Stenchlák
Zostava: B. Labuda - Mil. Stenchlák, M. Krajíček, Mich. Stenchlák, P. Chovan
Priebeh: 1:0,1:3,2:3,2:4,4:4,4:7,5:7,5:9
Rozhodovali: A. Ďurina, M. Šašváry

Na zápas sme nastupovali s malou dušičkou pretože až do poslednej chvíle sme nevedeli či vôbec bude mať kto hrať. Kvoli zraneniam a pracovným povinnostiam chýbalo viacero hráčov. Naopak, náš súper nastúpil tradične vo veľmi silnej a početnej zostave. Naša taktika bola preto veľmi jasná, tvrdá defenzíva a pokušanie sa o brejky. Hneď v úvode sa nám podarilo po rýchlej akcii bratov Stenchlákovcov vsietiť vedúci gól. Takmer polovicu prvého polčasu sme mali zápas pod kontrolou a zaslúžene sme viedli. Potom však prišla silná dvojminútovka Brassu v ktorej naša defenzíva povolila a inkasovali sme 3. góly. Ani to nás nezlomilo a aj keď Juventus pridal neskôr ešte jeden gól, naša bojovnosť slávila úspech a dokázali sme vyrovnať na 4:4. Pred prestávkou sme ale znova zaváhali a tak sme opäť prehrávali o gól, 4:5. V druhom polčase sa tempo ešte viac vystupňovalo, ale kedže sme nemali nikoho na striedanie, zákonite na nás doľahla únava a ani naše pokusy o brejky už neboli také nebezpečné. Keď sme sa aj dostali pred bránu súpera a vytvorili si niekoľko čistých šancí, naše návraty do obrany už neboli také bleskurýchle a najmä technické typy hráčov súpera to aj patrične využívali. Bol to už len Brass ktorý na palubovke dominoval a nakoniec zaslúžene vyhral.