Góly: Mich. Stenchlák, Mil. Stenchlák, M. Naštický
Asistencia P. Chovan
Zostava: B. Labuda - Mil. Stenchlák, Mich. Stenchlák, M. Kubány, M. Naštický, P. Chovan
Priebeh: 0:1,1:1,1:5,2:5,2:6,3:6
Rozhodovali: R. Behančin, T. Wojčík

Ani jedno mužstvo nenastúpilo v kompletnej zostave. Navyše, dvaja hráči nášho tímu mali pred zápasom horúčky. Prvý gólovo udrel Brass, keď Bahna nikým neatakovaný pohodlne prešiel stredom našej obrany a krásne trafil špicom popri bezmocnom Labudovi. 3. minúty pred koncom prvého polčasu predviedol niečo podobné Mišo Stenchlák, s tým rozdielom že loptu triafal vnútrajškom, a bolo vyrovnané na 1:1. Tesne v závere sme ale opäť chybovali v obrane a tak sme do druhého polčasu nastupovali s jednogólovým mankom. Keď v 27. minúte zvýšil Repáň už na 3:1 hra sa na oboch stranách otvorila a diváci v hale videli útok za útokom na oboch stranách. Do konca zápasu už defenzívy oboch mužstiev nehrali takmer žiadnu rolu, ale bohužiaľ Juventus bol v premieňaní svojich šancí efektívnejší. Za stavu 1:5 to už s nami vyzeralo nedobre, ale nakoniec sme zápas dohrali so cťou. Na 2:5 znižoval s prispením Hubočana Milan Stenchlák a na konečných 3:6, po spolupráci s Peťom Chovanom, asi najlepší hráč nášho mužstva v tomto zápase Maťo Naštický. Prehra nás síce odsunula na 5. priečku, ale stále je pred nami množstvo zápasov v ktorých chceme zaznamenať čo najviac víťazstiev a ešte potrápiť mužstvá ktoré sú v tabuľke pred nami.