Asistencie: Mil. Stenchlák 2, R. Kočner
Zostava: R. Holboj - Mil. Stenchlák, Mich. Stenchlák, M. Kubány, M. Naštický, R. Kočner
Priebeh: 0:1,1:1,1:2,2:2,3:2
Rozhodovali: M. Palušek, J. Pecho

Keďže naše mužstvo momentálne sužuje maródka a zranenia, na doležitý zápas proti Brassu sme nastupovali v pozliepanej zostave. Navyše, na brankársky post sa musel za chorého Labudu nútene postaviť Holboj. Ako sa však neskor ukázalo bola to dobrá voľba. Brass proti nám vyrukoval prakticky s tým najlepším čím momentálne disponuje. Chýbal len Bielik. Od úvodu sa hralo v rýchlom tempe s množstvom osobných súbojov. Prítomní diváci síce nevideli krásne akcie, ale tie sa pred našim vzájomným zápasom ani neočakávali. Obe mužstvá majú totiž pomerne kvalitne prepracovanú defenzívu. Prvý sa ujal vedenia Juventus, keď Németh z ťažkého uhla vonkajškom filigrantsky poslal loptu do vzdialenejšieho rohu našej brány. Tento gól nás nerozhodil a po sérii nepremenených šancí sme dokázali do polčasu vyrovnať. Milan Stenchlák vysunul krížnou prihrávkou svojho brata, ktorý sa z jednej nemýlil a bolo 1:1. V druhom dejstve sa štýl hry nezmenil a zápas tak naďalej pripomínal šachovú partiu s obrovským nasadením. Kedže našej oslabenej zostave postupne odchádzali sily, mierne navrch začínal mať Brass. Naše mužstvo sa už viac sústreďovalo na defenzívu, ale vďaka obetavému prístupu všetkých hráčov sme nepúšťali súpera do takmer žiadnych čistých šancí. Aj to málo čo prešlo, veľmi spoľahlivo riešil Holboj. Prišla ale 36. minúta a Németh nechytateľným "špicákom" dostal Juventus znova do vedenia. Našťastie už o 3. minúty bolo opäť vyrovnané. Po jednom z brejkov našiel Robo Kočner, ako za starých čias, na druhej strane úplne voľného Kubányho a ten nádhernou strelou vymietol pavučinu Adamčíkovej brány. Pri záverečnom vabanku Brassu, keď sa už do útoku zapájal aj ich gólman a niektorí naši hráči boli zrelí na infúziu, našli v sebe zvyšky posledných síl bratia Stenchlákovci a po vzájomnej výmene lopty 20. sekúnd pred koncom rozhodol Mišo Stenchlák o našom víťazstve gólom do prázdnej brány. Ďalšia krásna nedeľa za nami a treba veriť že naša víťazná séria je ešte len na začiatku.