Asistencia: Mich. Stenchlák
Priebeh: 0:2,1:2,1:6
Zostava: B. Labuda - Mil. Stenchlák, Mich. Stenchlák, M. Krajíček, M. Kubány, P. Chovan, R. Holboj
Rozhodovali: M. Hubočan, A. Ďurina

Dnešný zápas nás opäť nazastihol v ideálnej forme, navyše okrem dlhodobo zraneného Maťa Naštického chýbala aj naša najčerstvejšia posila Marek Jamečný. Pohyblivejší súper nám robil značné problémy a aj napriek tomu že sme hrali dôslednú defenzívu, nedokázali sme čeliť súperovým narážačkám a kolmým akciám. V prvom polčase sme nehrali zle, ale chýbala nám presnosť v zakončení. Jediný svetlý moment a iskierku nádeje nám vliala akcia bratov Stenchlákovcov z ktorej rezultoval kontaktný gól na 1:2. Bohužiaľ, v závere polčasu sme sa nechali zbytočne vylákať z obrany a Bánová okamžite tvrdo trestala. Za stavu 1:4 sa zápas prakticky už len dohrával a hoci tempo gradovalo aj naďalej, pred bránami už toľko vzruchu nebolo. Dva inkasované góly v našej bráne už len podčiarkli momentálny kvalitatívny rozdiel medzi oboma mužstvami a tak nám nezostáva nič iné len sa sústrediť na ďalšie kolo.