góly: Mich. Stenchlák 5, M. Krajíček 3, Mil. Stenchlák 3, M. Naštický 2
zostava: B. Labuda - Mich. Stenchlák, Mil. Stenchlák, M. Krajíček, M. Kubány, M. Naštický
priebeh: 1:0,1:1,5:1,5:2,8:2,8:4,13:4
rozhodovali: A. Ďurina, T. Gajdoš

Už v 1. min. sme sa ujali vedenia gólom Maťa Naštického. Úvodný gól nás upokojil a tak sme začali hrať svoju kombinačnú hru. Dlho sme sa ale nepresadzovali strelecky a tak v 13. min. prišiel vyrovnávajúci trest z diskutabilne nariadeného pokutového kopu. S prehľadom vyrovnával Peter Podhradský. Sampro hralo od začiatku veľmi dôrazne, rýchlo zbieralo fauly a už v 15. min. ich malo na konte šesť. Nasledovalo trestné strieľanie, v ktorom sa nemýlil Mišo Stenchlák. O chvíľu zvyšoval na 3:1 Milan stenchlák a už o 2. min. na 4:1 opäť Mišo Stenchlák, znova z trestného strieľania a znova nechytateľne vpravo hore. V 24. min. sme po ďaľšom vydarenom brejku viedli už 5:1. Tesne pred polčasom stihol ešte gólovo odpovedať Pali Papaj a tak sme do "kabín" odchádzali za stavu 5:2.:o) V 2. polčase opäť načal súpera Maťo Naštický, keď si prebral loptu na ľavej strane a pohodlne obstrelil súperovho brankára. Potom sa desať minút viac bojovalo ako hralo a náš ďaľší gólový úder prišiel až v 36. min, keď si Milan Stenchlák šprintom nabehol na krásne kopnutý aut z ľavej strany a z bezprostrednej blízkosti sa nemýlil. O minútu zvyšoval už na 8:2 svojím tretím gólom v zápase Mišo Stenchlák. V rozpätí 37. až 40. min. dokázal súper ešte skorigovať nepriaznivo sa vyvíjajúci stav gólmi Majdáka a Podhradského, ale to bolo z jeho strany všetko a my sme sa nadýchavali na záverečne minúty, v ktorých sme úplne rozobrali, v tom čase už značne dezorientovaných a ubehaných hráčov Sampra. V 44. min. nahodil Braňo Labuda ideálnu loptu Krajíčkovi do behu, ten si obhodil vybehnutého brankára a do brázdnej brány zvyšoval na 9:4. Po narážačke dvojice Michal Stenchlák - Krajíček presne zakončoval prvý menovaný. O 30. sekúnd neskôr si svoje role vymenili a bolo už 11:4. V závere zápasu sa už náš protivník úplne odovzdal a my sme si ešte vylepšili skóre gólmi bratov Stenchlákovcov, keď symbolicky trápenie Sampra ukončil asi najlepší hráč MPR-ky v tomto zápase, Mišo Stenchlák.

Bij het spelen van casino games kom je nogal eens specifiek taalgebruik tegen. street Craps is er daar een van, omdat het spel op de straat is groot gebracht met Craps taal die niet altijd helemaal duidelijk was.

Mišo "Alessandro" Kubány
Dnes som maximálne spokojný s výkonom a aj s výsledkom. Všetci naši hráči zahrali výborne, nadštandardne, aj keď to bolo ovplyvnené tým, že súper bol veľmi slabý a 2. polčas odišiel kondične. Chcem ešte poďakovať Palovi, že nás prišiel povzbudiť.

Pali "Ratrak" Praták
Ako vždy v poslednom čase, tento zápas som nestihol, lebo mám bývalu priateľku u sestry, s ktorou som išiel odprevadiť švagra a švagor bol opitý, tak som ho dal spať a sestra sa nasrala a odišli do Maxu a tak som si zatancoval s bratrancom a s brachom na Dáme gól, dáme gól, lebo sme boli nasratí na žilinskú hru. Ale zase ma niečo potešilo tento deň... že tí naši chalani (pozn. MPR) dokazali dnes svoje kvality. Moji chalani! A týmto im chcem strašne poďakovať...a preto ná, ná, náá (pozn. nasleduje hurónsky smiech)...Mám vás rád chlapci, len tak ďalej, robte mi radosť. Keď tu Bábel môže písať kokotiny, tak prečo by sme si aj my nepovedali medzi sebou to, na čo sme hrdí. Ešte chcem pozdraviť Paliho Papaja, ktorý odohral dobrý zápas. (pozn. Sorry Pali...:o). Škoda, že to neviem dať ako MP3, lebo audio je to 100x lepšie.:o) A to som musel ešte polku vynechať, lebo je nezverejniteľná. Ale teraz vážne: Pali aj my ťa máme radi!!!)

Martin "Krajo" Krajíček
Rovnako aj ja som s naším výkonom spokojný. Braňo zachytal opäť vynikajúco, len to má s nami ťažké, lebo niekedy útočíme všetci štyria a potom ho necháme napospas osudu.:o) Preto dnes tie 4. góly. Alex to tradične vzadu všetko čistil a s pokojom rozohrával, Redy si dnes popri obrane aj schuti zaútočil, Baggio znovu ťahal akciu za akciou no a Zizou? Nemám slov. 5. gólov hovorí jasnou rečou.