góly: Mich. Stenchlák 3, M. Kubány, J. Hrbek, P. Chovan, R. Holboj
asistencie: M. Krajíček 2, J. Hrbek, R. Holboj
zostava: B. Labuda - M. Kubány, M. Krajíček, Mich. Stenchlák, M. Naštický, P. Chovan, R. Holboj, J. Hrbek
priebeh: 0:2,2:2,2:3,3:3,3:4,7:4
rozhodoval: P. Papaj

Úvod zápasu nám nevyšiel a už v 4. minúte sme zbytočne inkasovali, keď po laxnom bránení pohodlne skóroval Peťo Mandúch. Už o 5. minút to bolo 2:0 pre hostí, keď nás vyšachovala dvojica Povinec - Lalík. V tejto fáze nám hra vobec nešla, Horky veľmi dobre vykrývali územie pred svojou bránou a tak sme sa presadzovali len veľmi ťažko. Do hry nás vrátil až gól Miša Stenchláka a o minútu neskor sme vyrovnali na 2:2. V 15. minúte vyhodil brankár hostí dlhú loptu pred našu bránu a Peťo Mandúch filigrantsky hlavou zmenil jej smer do našej brány. Na 3:3 vyrovnával v 17. minúte svojím druhým gólom Mišo Stenchlák. Keď už sa zdalo, že do polčasu zostane nerozhodný stav udreli Horky znova, tentokrát gólom Lalíka. V 2. polčase sa obraz našej hry moc nezmenil, kombinačne to síce nebolo moc dobre, ale kompenzovali sme to aspoň lepším pohybom a bojovnosťou. Práve bojovnosť a vačšia agresivita v osobných súbojoch začala na mladíkov z Horok platiť. Postupne sa nám podarilo po góloch Kubányho a Miša Stenchláka otočiť skóre na 5:4 a keď o minútu pridal daľší Peter Chovan vedeli sme, že zápas sa nám už podarí dotiahnúť do víťazného konca. V závere sa ešte ľavačkou presadil Holboj a upravil na konečných 7:4.