MPR ŽILINA - FC DIEBELS VLČINCE 6:5 (3:2)

góly: Mil. Stenchlák 2, M. Kubány 2, Mich. Stenchlák, M. Naštický
zostava: Mich. Stenchlák - Mil. Stenchlák, M. Krajíček, M. Kubány, M. Naštický
ŽK: M. Krajíček
priebeh: 0:1,1:1,1:2,3:2,3:3,5:3,5:5,6:5
rozhodovali: P. Papaj, M. Ďuriník

Stretnutie bolo poznačené faktom, že už prakticky o nič nešlo a tak to aj vyzeralo na palubovke. Hralo sa vo vlažnom tempe. Prvý gól sa podarilo vsietiť hráčom Diebelsu, keď nikým neatakovaný Mišo Hudec si prebral kolmú prihrávku a pohodlne skóroval. V 17. min. sa nám podarilo vyrovnať, keď Maťo Naštický našiel pred bránou Milana Stenchláka. Diebelsu sa však podarilo ešte raz ísť do vedenia zásluhou Braňa Orvana. V 22. min bolo ale po spolupráci Naštický - Kubány opäť vyrovnané. Tesne pred prestávkou vystrelil zo zadnej pozície Mišo Stenchlák a lopta po teči Braňa Orvana skončila v sieti, 3:2. V 30. min. vyrovnával svojím druhým gólom v zápase Mišo Hudec, 3:3. Už o 3. min. sme sa však znova radovali my, keď Mišo Kubány po individuálnej akcii na ľavej strane presne zakončil "špicákom" z ostrého uhla. O minútu na to našiel Naštický kolmou prihrávkou Krajíčka, ten mu loptu zadovkou vrátil a viedli sme už 5:3. Príliš rýchlo sme sa však uspokojili a tak Diebels stihol dvoma gólmi Braňa Orvana, ktorý sa zakaždým ocitol sám pred našou bránou, vyrovnať. Našťastie v 49. min. sa nám podarilo vsietiť víťazný gól. Mišo Stenchlák poslal kolmú prihrávku na Krajíčka, ktorý priťukol loptu naľavo nabiehajúcemu Milanovi Stenchlákovi a ten už vedel čo s ňou. Zápas, ktorý nemal takú kvalitu ako tie proti Brassu, či Tipsportu, sme napokon zvládli a dali sme tak víťaznú bodku za sezónou 2007/2008.